Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wiosna ze SKODĄ w ASO - przegląd auta za 1zł

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wiosna ze SKODĄ w ASO - przegląd auta za 1zł

    vaz, nie wchodzi jak ma mniej niż 30°C :wink:
    Woda jest i tu ciepła, i tu, jak na polskie warunki. W Dalmacji jest cieplejsza.

  • #2
    Wiosna ze SKODĄ w ASO - przegląd auta za 1zł

    Wiosna ze ©KODĄ w ASO – przegląd 11 najważniejszych punktów za 1 zł!

    Poznaj modele Škoda
    ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
    Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

    Komentarz


    • #3
      Chcesz mieć pewność, że po zimie w Twoim samochodzie wszystko jest w najlepszym porządku? Skorzystaj z przeglądu, który obejmuje kontrolę:

      wycieraczek - sam wymienię jak mażą,
      świateł - jak nie mrugają z naprzeciwka a ja słupki widzę to jest OK,
      opon - mam wskaźnik zużycia na oponie jakby co...,
      akumulatora - radio pokazuje jak Battery low....,
      spryskiwaczy - jak bryzga to jest OK,
      układu wydechowego - przecież słychać gdyby pierdział,
      układu hamulcowego - mam lampkę zużycia klocków,
      układu olejowego - lampka i bagnet są od tego,
      układu chłodzenia - lampka jest...,
      układu kierowniczego - za 1 zł dowiem się, że wszystko OK....

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez karpecik
        Chcesz mieć pewność, że po zimie w Twoim samochodzie wszystko jest w najlepszym porządku? Skorzystaj z przeglądu, który obejmuje kontrolę:

        wycieraczek - sam wymienię jak mażą,
        świateł - jak nie mrugają z naprzeciwka a ja słupki widzę to jest OK,
        opon - mam wskaźnik zużycia na oponie jakby co...,
        akumulatora - radio pokazuje jak Battery low....,
        spryskiwaczy - jak bryzga to jest OK,
        układu wydechowego - przecież słychać gdyby pierdział,
        układu hamulcowego - mam lampkę zużycia klocków,
        układu olejowego - lampka i bagnet są od tego,
        układu chłodzenia - lampka jest...,
        układu kierowniczego - za 1 zł dowiem się, że wszystko OK....

        a gdzie 1 punkt czyli zawieszenie :P
        ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
        Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

        Komentarz


        • #5
          Ale pod tym linkiem nie ma wzmianki o zawieszeniu. lacze
          SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
          ​​​
          Grzegorz

          Moja Ambitna Czarnula

          Komentarz


          • #6
            a ja tam się zapisałem na sobotę :twisted: co mi szkodzi za 1zł - chociaż wiem, że będą chcieli mnie naciągnąć na inne rzeczy, ale jestem dosyć asertywny, to dam radę 8)
            Moja Skodzina

            Skoda Octavia II -
            Opel Astra III -

            Komentarz


            • #7
              Rok temu skorzystalem z tego przegladu i dowiedzialem sie,ze:

              Po 1 "do wymiany zarowki oswietlenia tablicy rejestracyjnej" - dzialaly,bo sprawdzalem przed i po "przegladzie".

              Po 2"do wymiany kolumna kierownicy-cena 2900,powinienem wymienic,bo sie inaczej zabije tym autem".

              Pojechalem do znajomego mechanika i powiedzial,ze kolumna ma sie dobrze,jest moze milimetrowy luz,ale na bank mozna jezdzic,nic nie cieknie z niej itd.

              Komentarz


              • #8
                Bo to o to chodzi....ze a nóz jakiegoś klienta im się uda na servis złapac!
                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                Komentarz


                • #9
                  Ja byłem w poprzednim roku na takiej akcji za 1zł to mi powiedzieli, że przedni amortyzator cieknie i turbo do wymiany...

                  Najlepsze w tym, że amortyzatory są sprawne a turbo dalej dmucha i póki co nie widzę
                  potrzeby jego wymiany. :szeroki_usmiech

                  Komentarz


                  • #10
                    Kiedys jak mialem starego Fiata Tempre, to pojechalem na taka sama akcje do ASO Fiata... okazalo sie wg panow ze mam do wymiany to, to i tamto... bylem mlody, glupi, dalem sie namowic, wybulilem prawie z 800 zl (na samochod warty 2000 zl).... wiecej na akcje za 1 zl nie pojechalem :-)
                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                    Spalanie - Motostat.pl

                    Komentarz


                    • #11
                      Jak auto jest na gwarancji to wtedy powiedza,ze wszystko OK i nic nie trzeba wymieniac.
                      Respect All,Fear No One!

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez marlej108
                        Kiedys jak mialem starego Fiata Tempre, to pojechalem na taka sama akcje do ASO Fiata... okazalo sie wg panow ze mam do wymiany to, to i tamto... bylem mlody, glupi, dalem sie namowic, wybulilem prawie z 800 zl (na samochod warty 2000 zl).... wiecej na akcje za 1 zl nie pojechalem :-)
                        madrosc i doswiadczenie zdobywa sie przez cale zycie
                        podjechac na przeglad mozna, ale zostawic samochod na naprawe wymyslonych usterek juz mniej
                        kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
                        _________________________________________
                        Do sprzedania:
                        komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
                        zaciski do hamulcow 280mm.

                        Komentarz


                        • #13
                          Byłem w zeszłym roku. Nie dowiedziałem się niczego o czym bym nie wiedział. Obejrzeć samochód na podnośniku to i ja potrafię, a do tego to się sprowadzało. Strata czasu

                          Komentarz


                          • #14
                            Jakieś dwa lata temu też wybrałem się na taki przegląd wiosenny,powiem szczerze,że porażka.Wiedziałem o kiepskim hamulcu ręcznym i tarczy z prawej strony na tyle,gdy odbierałem auto nawet nic nie wspomnieli o tych usterkach,gdy zapytałem o w/w usterkach odparli,że wszystkie uszkodzone elementy są na wydruku,dali wydruk i koniec.
                            Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
                            jak pomogłem to daj punkcik
                            sprzęgło od G 60

                            Komentarz


                            • #15
                              jaka cena taki przegląd :diabelski_usmiech
                              Moja Skodzina

                              Skoda Octavia II -
                              Opel Astra III -

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez krzygaj
                                jaka cena taki przegląd :diabelski_usmiech
                                To prawda
                                Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
                                jak pomogłem to daj punkcik
                                sprzęgło od G 60

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez georgg
                                  Ale pod tym linkiem nie ma wzmianki o zawieszeniu. lacze
                                  pewnie zmienili,
                                  rano jako pierwsze było ,,sprawdzenie zawieszenia", bo wysłałem im maila, zeby na ten pierwszy punkt największą uwagę zwrócili

                                  poza tym policzcie, ze brakuje 1 punktu i jest tylko 10 , nie wiem co jest grane :roll:

                                  skopiowałem ze strony 403 Forbidden

                                  ,,Co zyskujesz: Kontrola 11 punktów: tylko 1 zł! Czy znajdziesz gdzieś lepszą
                                  cenę?
                                  Marzysz o wiośnie ? Skorzystaj z akcji promocyjnej Wiosna ze Skodą - przegląd
                                  11 najważniejszych punktów samochodu za 1 zł ! Czy znajdziesz gdzieś lepsza
                                  cenę ? Akcja skierowana jest do wszystkich właścicieli samochodów SKODA
                                  Chcesz mieć pewność, że po zimie w Twoim samochodzie wszystko jest w
                                  najlepszym porządku? Skorzystaj z przeglądu, który obejmuje kontrolę: –
                                  zawieszenia, – wycieraczek, – świateł, – opon, – akumulatora, – spryskiwaczy, –
                                  układu wydechowego, hamulcowego, olejowego, chłodzenia i kierowniczego.
                                  Kontrola 11 punktów: tylko 1 zł! Czy znajdziesz gdzieś lepszą cenę? Sprawdź
                                  także odświeżone ceny na koła i opony letnie, felgi aluminiowe, dywaniki,
                                  kosmetyki samochodowe oraz oryginalne akcesoria. Rabaty od 10 do 30 % w
                                  zależności od wieku auta w ramach akcji 4Service (dla użytkowników
                                  samochodów ©KODA 4-letnich i starszych)"

                                  lub tu jest o zawieszeniu Wiosenna promocja Skody - przegląd za 1zł! - Forum Skoda Superb
                                  ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                                  Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Podjade moim padalcem i ciekawe co powiedzą, zapytam o analizę spalin :lol:
                                    superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                    poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Brakuje mi przeglądów w ASO. Zawsze dowiadywałem się jakie to elementy powinienem wymienić, żeby dalej "bezpiecznie i komfortowo" użytkować samochód. :szeroki_usmiech

                                      Nigdy żadnego nie wymieniłem, a do dzisiaj śmigam bez problemów, a i 150 tys. nieśmiało na zegarach się zbliża.

                                      Hitem były klocki do wymiany na pierwszym przeglądzie (ok. 27 tys.) Klocki spokojnie dojechały z tarczami do 98 tys... :szeroki_usmiech

                                      Kabaret miałem też z dwumasą na gwarancji, ale to ponoć wpisane w kontakty klient - ASO

                                      Przegląd za 1 zł sobie odpuszcze - skoda czasu...

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Jakby umyli fure po tym przeglądzie, to bym się szarpnął
                                        2004 Renault Thalia 1.4 RT,
                                        2008 Citroen Xsara Picasso 1.6 Exclusive- nadal w użyciu
                                        2009 Renault Clio MTV 1.4
                                        2010 Skoda Octavia IIFl 1.4 TSI Ambiente
                                        2016 Skoda Octavia III 1.4 TSI Ambition + Amazing + kilka ficzerów

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Tu widze jednak sami omnibusi

                                          Ale jest gro osob ktore nie maja o tym zielonego pojecia, ani czasu, wiec pojada i sie dowiedza. A czy cos z tym zrobia to inna sprawa
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            A ja tam pojadę na ten przegląd. Byłem w ubiegłym roku i mam na to dokument. W tym roku także na taki liczę. To są moje jedyne wizyty w ASO. Z podstawową obsługą auta radzę sobie sam a dokumenty przydadzą się przy sprzedaży. Dla sporej grupy potencjalnych kupujących ASO ma magiczną moc przekonywania :lol:

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez grzeniu10
                                              Dla sporej grupy potencjalnych kupujących ASO ma magiczną moc przekonywania
                                              No ale w tym przypadku to muszą być kompletni idioci - tak, tak, wiem, są tacy
                                              saport techniczny baj DGW
                                              była BKD+DSG '05 120kkm
                                              była BXE '08 190kkm
                                              no i nie ma :-)

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Tez tak macie ,ze jak chcecie się umówić przez neta to nie można wybrać miasta i nazwy serwisu? Bo ja nie mogę nic wybrać w tych 2 polach i dupa.
                                                Nie ma rzeczy niemożliwych,są tylko trudne do wykonania.

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez Bartek.K
                                                  Tez tak macie ,ze jak chcecie się umówić przez neta to nie można wybrać miasta i nazwy serwisu? Bo ja nie mogę nic wybrać w tych 2 polach i dupa.
                                                  ja się umówiłem bez problemu, swoją drogą zaznaczyłem kontakt w godzinach porannych między 9-12 a Pani z serwisu zadzwoniła przed chwilą. No nic w poniedziałek zobaczymy co w trawie piszczy :diabelski_usmiech

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X